Váš košík je prázdný

Malé

Malé kabelky

Dnešním trendem jsou sice velké tzv. shopper kabelky, ale v naší kabelkárně nezapomínáme na to, že budete na určité příležitosti potřebovat malé stylové kabelky, do kterých se vejdou nejzákladnější věci, jako peněženka, klíče, šminky a mobil. 

Malé kabelky jsou ideálním doplňkem pro doladění Vašeho outfitu. Využívají se především na večer do divadla, ples nebo na párty. 

Internetový obchod Bagpoint.cz Vám nabízí širokou škálu menších kabelek, různých barev, materiálů i typů. Naší nabídce vévodí malé kabelky přes rameno, které lze využít, jako crossbody i jako kabelku do ruky.

Velkou stylovkou jsou mini kabelky od řecké značky DOCA. Jedná se o miniatury těch nejlepších kousků od DOCY. Toto je nejnovější módní trend v oblasti kabelek, jenž dělají pouze ty nejluxusnější značky, například Prada, Louis Vuitton, Armani nebo Michael Kors. V kabelkárně Bagpoint samozřejmě máme malé trendy kabelky i od dalších značek. V našem sortimentu najdete malé kabelky LYDC, Juno, Anna Smith a mnoho dalších renomovaných výrobců kabelek.